Koupili jste někdo od katarských aerolinek let do Thajska z Budapesti za 9990,-???? Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk .

[QR] Qatar Airways

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

pivo, vino aj nejaka ta palenka tam je aj v normal economy

0 Citovat

BTW jak je to u těchto arabských aerolinek s alkoholem. Podávájí v economy třeba pivo nebo něco tvrdšího? smiley Pokud ano, předpokládám že pouze za €€ nebo $$

0 Citovat

MXP-KTM za 11 tis. s Oman AIr, Qatar mi nic kloudného nevyhodil (hledám BER,VIE,WAW,BUD).

0 Citovat

Ahojte ... pri aktuálnych promo tarifoch QR, neskúšali ste niekto nakombinovať Nepál (KTM) za rozumnú cenu? Ak nikto, tak to preskúšam niekedy večer/zajtra a dám keď tak vedieť smiley

0 Citovat

Jo, díval jsem se. Poslední začíná sice v 20:00, ale check-in na tu tour je nejpozději v 18:45. Navíc my máme přistát 20:35.

http://www.qatarairways.com/global/en/o ... -tour.page

0 Citovat

Díval ses? Myslím, že ta večerní startuje někdy kolem 20 hodiny, tak na to zkus kouknout.
A nevím kdy odlítáte, ale tak do 14 dnů stihneš vyřídit a Pure je úplně zadarmo, takže se to určitě vyplatí.

0 Citovat

Jo a v Doha na letišti je docela drahý jídlo, malá porcička za 36qar = 250Kč cca smiley Za 36 to jsou ty nejlevnější jídla, spíš to je pak víc. smiley http://www.mikibeth.cz/katar-doha-co-delat-na-letisti/

0 Citovat

"od toncek » dnes, 08:46
No super, hlavně že 5* aerolinka ..."
To mi přijde dost jako stěžování si.

Pokud máš Diners třeba tak za 490,- Kč je Al Maha Transit Lounge, max stay 4 hours, ale zase můžete to zkombinovat s tou free Doha tour a máte o program postaráno.

0 Citovat

No myslel jsem, že třeba patří mezi ty čestné vyjímky. Nijak si nestěžuju, jen mě to překvapilo, protože se mi zdálo že jsem někde četl, že voucher taky nabízí asi holt stará informace. Lounge za pětikilo? Já našel za 55USD: http://dohahamadairport.com/relax/lounge

0 Citovat

A na nádraží Ti nějakej voucher na jídlo dají, když přestupuješ? Která další aerolinka, až na čestný výjimky ho dává? Buď jedeš na rozpočet, koupíš letenku v economy a máš smůlu nebo můžeš letět v business a máš vyřešeno, případně za pětikilo můžeš do lounge. A to, že Ti změnili časy přestupu je sice nepříjemné, ale stává se to a člověk s tím musí počítat.

0 Citovat

No super, hlavně že 5* aerolinka ...

0 Citovat

Byli jsme tam v lednu s 12hodinovým přestupem a nechtěli nám dát žádnej voucher, přej je to zrušený.

0 Citovat

Nevíte někdo, jestli dávájí meal voucher na letišti v Doze? Změnili mi itinerář a z původně krátkých cca 90 minutových přestupů jsou najednou 4 hodiny na cestě tam a 7 hodin na cestě zpět smiley

Na jejich webu se mi k tomu nic najít nepodařilo.

0 Citovat

15 min zadarmo tam je, pak 5 USD za hodinu nebo 20 USD za let.

0 Citovat

Prvních 15 minut je zdarma.

0 Citovat

A nebolo tam aspon nejakých 15 minut zadarmo? lebo viem ze som si nieco pozeral ale neplatil som urcite nic. letenka bola v economy

0 Citovat

U long-haul letů to je myslím $20.

0 Citovat

Presne na to som myslel.

0 Citovat

Fungovala celkem bezproblému, ale myslím, že ji nemají v economy zdarma.

0 Citovat

Dobre rano. Mate niekto skusenost s pouzitim wifi na palube letov qatar airways?

0 Citovat

ze som sa ja blbec kvoli tomuto ponahlal z obeda ...

0 Citovat

Asi doufají, že v pondělí bude muset většina poláku muset makat na rozdíl od pátku smiley

0 Citovat

Tak repete v pondělí! Dáme sázky, jestli bude poklad 404 nebo levnější letenky? smiley

0 Citovat

Napísali tam ale Stay tuned! takže to asi zopakujú smiley

0 Citovat

Možná si je tu EK nepřejí smiley

0